Oferta współpracy – lekarz ORTOPEDA

26 marca 2024 admin 0 Comments

Oddział Chirurgii Urazowo – Ortopedycznej Centrum Medycznego VISUS w Starachowicach z nowoczesną Salą Operacyjną zaprasza do współpracy lekarzy specjalistów ortopedii i traumatologii narządu ruchu.
W związku z dynamicznym rozwojem naszej placówki zatrudnimy lekarza specjalistę ortopedii zainteresowanego współpracą z Centrum Medycznym VISUS w Starachowicach. Forma współpracy oraz wymiar godzin pozostaje do ustalenia. Oferujemy atrakcyjne warunki finansowe.
Jesteśmy renomowanym wielospecjalistycznym ośrodkiem. Nasza placówka zlokalizowana jest w centrum Starachowic zapewniając dogodny dojazd dla pacjentów także z sąsiednich miejscowości.
Do dyspozycji lekarza oddajemy nowocześnie wyposażony Blok Operacyjny, gabinety lekarskie, gabinet zabiegowy oraz wysokiej jakości sprzęt medyczny w tym USG i RTG, które zapewnią komfort pracy dla lekarza oraz precyzyjną diagnozę dla pacjenta. Zapewniamy doświadczony personel pomocniczy w tym specjalistki pielęgniarstwa operacyjnego, sekretarki medyczne oraz rejestrację w Izbie Przyjęć.
Doskonale wyposażona sala operacyjna pozwala na wykonywanie szerokiej gamy zabiegów operacyjnych w trybie chirurgii jednego dnia, zapewniając jednocześnie ciągłość leczenia w poradni specjalistycznej a następnie pracowniach fizjoterapii.
Usługi medyczne świadczymy w oparciu o umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia, firmami z sektora prywatnych ubezpieczeń oraz Pacjentami indywidualnymi.
Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu:
e-mail: biuro@visus.org.pl
telefon: 41 2752150 lub 698610917

Leave a Reply:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *