Centrum Medyczne VISUS i Salony Optyczne VISUS to miejsca przyjazne Seniorom. Po wprowadzeniu specjalnych zniżek dla posiadaczy Starachowickiej Karty Seniora przyszedł czas na Świętokrzyską Kartę Seniora. 

Do korzystania z uprawnień wynikających ze Świętokrzyskiej Karty Seniora uprawniona jest każda osoba zamieszkała na terytorium Polski, która ukończyła 60 lat. Dokumentem potwierdzającym prawo do korzystania z przywilejów wynikających z karty jest ważny dowód osobisty.

Centrum Medyczne VISUS w ramach Starachowickiej Karty Seniora i Świętokrzyskiej Karty Seniora oferuje:

  • 5% rabatu na prywatne zabiegi operacyjne* z zakresu: okulistyki, chirurgii ogólnej, chirurgii naczyniowej, chirurgii plastycznej, chirurgii urazowo-ortopedycznej, chirurgii onkologicznej wykonywane w Centrum Medycznym VISUS z oddziałami szpitalnymi i blokiem operacyjnym w Starachowicach przy ul. Medycznej 3 (dawniej Hanki Sawickiej 3)
  • 15% rabatu na zabiegi rehabilitacyjne wykonywane w Centrum Medycznym VISUS z oddziałami szpitalnymi i blokiem operacyjnym w Starachowicach przy ul. Medycznej 3 (dawniej Hanki Sawickiej 3)

Salony Optyczne VISUS w ramach Starachowickiej Karty Seniora i Świętokrzyskiej Karty Seniora oferują:

  • 15% rabatu na zakup oprawek okularowych w jednym z naszych salonów: Starachowice ul. Medycznej 3 (dawniej H. Sawickiej 3), Starachowice ul. Kilińskiego 26, Krynki ul. Apteczna 2, Ostrowiec Św. ul. Śliska 16, Kielce ul. Sikorskiego 14
    *Iniekcje (m.in.: podanie osocza bogatopłytkowego, iniekcja doszklistkowa) nie są zabiegami operacyjnymi.